NOT KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Not known Facts About کارشناسی خودرو در محل

Not known Facts About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

خودرو هایی که از سال تولید آن زیاد می گذرد ولی بی رنگ و بدون مشکل آگهی می شوند، به احتمال زیاد وقتی به محل آن خودرو مراجعه کنید و آن خودرو را ببینید متوجه می شوید که ادعای آگهی دهنده آن که مبنی بر بی رنگ بودن است، دروغ بوده است.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

دلیل دیگری که می‌تواند شما را ترغیب کند آچاره را انتخاب کنید، این است که آچاره در سال ۱۴۰۰ برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در جشنواره وب و موبایل در حوزه خدمات به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شود. آچاره از ابتدای تاسیس همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات خود بوده و همچنان در این مسیر حرکت می‌کند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، مطمئن باشید که به آن رسیدگی می‌شود.

کارشناسان در حضور شما تمامی قسمت‌های ماشین را بررسی می‌کنند. در این بخش به تفکیک هرکدام از این قسمت‌ها را توضیح خواهیم داد.

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

توصیه ما این است که گول نو بودن ماشین های سواری را نخورید و حتما به بررسی بدنه خودرو و کارشناسی خودرو در محل برای ماشین های نو نیز استفاده کنید. بر اساس نو بودن ماشین بخش هایی از خودرو که ممکن است دچار خرابی باشند، بررسی می شوند.

لازم به ذکر است که انتخاب یکی موارد کارشناسی به تنهایی امکان پذیر نیست چرا که کارشناسی خودرو در محل شامل هزینه ایاب و ذهاب و معطلی نیست.

بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده می کنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری می کنند هر کدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد.

بلاگ اعتبارسنجی گزارش کارشناسی ثبت درخواست فروش درخواست همکاری

جهت مشاهده فایل آموزشی نحوه ثبت درخواست کارشناسی در محل اینجا کیلیک کنید!!! 

اولین مزایای هر سرویسی که در محل ارائه شود، این است که شما زحمت رفت و آمد نخواهید داشت کارشناس ماشین تهران و نیازی به کارشناسی آنلاین خودرو نیز ندارید. کارشناس در تاریخ و ساعت مقرر، به محل مراجعه می‌کند.

اگر در شهر محل سکونت خود در حرفه کارشناسی خودرو مشغول فعالیت هستید و قصد دارید تا شغل خود را گسترش دهید، پیشنهاد میکنیم تا به اجتماع بزرگ کارشناسان خودرو در کارکیتا بپیوندید.

تشخیص قطعه تعویضی نیز مثل بررسی‌های دیگر کار مشکلی‌ است. برای کارشناسی خودرو و تشخیص قطعه‌ای که تعویض شده، به یک متخصص ماهر نیاز است.گاهی این قطعه از روی یک خودرویی باز شده و روی خودروی مربوطه بسته می‌شود.

Report this page